Спортните новини: Днес (5) | Вчера (26)
Спартак удари Брестник в местното дерби на "Б" група
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:12 / 12.09.2009Коментари (0)3857
Отборът на Спартак победи Брестник с 1:0 в регионалното дерби на "Б" група. Единственото попадение в двубоя реализира утвърждаващия се все повече като голмайстор на "гладиаторите" Филип Чипчев.

В попадението бе замесено бившето "канарче" Добри Орловски, който асистира за попадението на Чипчев 4 минути преди последния съдийски сигнал.

Символичните домакини от Брестник, които домакинстват в Раковски, бяха по-настоятелни преди почивката. Проблеми за дефанса на пловдивчани създаваха предимно бившите футболисти от школата на Локо (Пловдив), които Иван Маринов прибра от обиграва. Най-деен отново бе Любомир Цеков, но този път нямаше късмет да отбележи.

Двубоят за Спартак пропусна един от най-добрите футболисти Емил АргировКакто Plovdiv24.bg писа по-рано днес, исканият от Левски футболист има разкъсани мускулни влакна и е аут поне за десет дни.