Спортните новини: Днес (9) | Вчера (19)
ТЕМА: Лудогорец - Локо 16/08/15

Отборът на Локомотив отстъпи с 0:1 на Лудогорец в среща от 5-ия кръг на А група, играна на стадион "Лудогорец арена" в Разград. Мачът бе официален дебют за Едуард Ераносян начело на шампионите.

Пловдивчани можеха до поведат в резултата в 27-ата минута, когато след центрирана на...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 16
22:29 ч., 16.08.2015 г.
"Това, че е минимална загубата, няма как да ме зарадва, защото е загуба. През първата част бяхме достоен противник, равностойно полувреме. ... цялата новина

22:23 ч., 16.08.2015 г.
Новият наставник на Лудогорец Едуард Ераносян дебютира с победа 1:0 срещу родния си Локомотив.

"Труден успех срещу един отбор, който седе... цялата новина

12:42 ч., 16.08.2015 г.
Едуард Ераносян отказа да говори за назначението си като треньор на Лудогорец. Специалистът влезе в треньорския щаб в петък. Той обаче все още о... цялата новина

12:27 ч., 16.08.2015 г.
Александър Тунчев бе една от водещите фигури в Локо при спечелването на титлата под ръководството на Едуард Ераносян през 2004 г. Затова и бр... цялата новина

10:47 ч., 16.08.2015 г.
Лудогорец ще бъде воден от новия треньор Едуард Ераносян в днешния домакински мач срещу Локо.

Въпреки че Бруно Рибейро още не се е разделил оф... цялата новина

14:50 ч., 15.08.2015 г.
Старши треньорът на Локомотив Пловдив Христо Колев определи група от 18 футболисти за утрешното гостуване на Лудогорец. Двубоят срещу шампионите... цялата новина

13:05 ч., 14.08.2015 г.
Треньорът на Локомотив Христо Колев-Бащата заяви преди мача на отбора си с Лудогорец, че очаква от футболистите си да играят смело за да ст... цялата новина

12:33 ч., 14.08.2015 г.
Шампионът на България с Локомотив Едуард Ераносян ще е новият треньор на Лудогорец!

От клуба вече обявиха, че са започнали преговори за прекра... цялата новина

11:02 ч., 14.08.2015 г.
Феновете на Лудогорец поискаха оставката на треньора Бруно Рибейро. Привържениците на шампиона обвиняват португалския специалист в съсипването н... цялата новина

07:44 ч., 14.08.2015 г.
Крилото на Лудогорец Вандерсон е под сериозна въпросителна за домакинството на Локомотив, съобщава "Тема спорт". Двубоят е в неделя от 20:0... цялата новина

15:37 ч., 13.08.2015 г.
Билетите за мача от V кръг на "А" група Лудогорец - Локомотив (Пловдив), който ще се играе в неделя (16 август) от 20,00 ч., вече се продав... цялата новина

08:43 ч., 13.08.2015 г.
Левият бранител на Лудогорец Йордан Минев ще остане извън сметките на Бруно Рибейро и за домакинството на Локомотив. Срещата с пловдивчани е в н... цялата новина

08:34 ч., 13.08.2015 г.
Атакуващият халф на Локомотив Дани Кики вече тренира на пълни обороти и ще попадне в групата за гостуването на Лудогорец.