Спортните новини: Днес (2) | Вчера (27)
ТЕМА: Черно море - Ботев Пд (02.11.14)

"Не искахме да загубим, бяхме дошли с идеята да вземем някакви точки. За жалост, каквото и да говорим, не беше добре, особено през първото полувреме. Получихме два лесни гола в рамките на една-две минути. Бяхме много плахи и сковани", коментира треньорът на Ботев Велислав Вуцов след загубата на неговия тим с ...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 16
11:11 ч., 05.11.2014 г.
Еуфория завладя феновете на Черно море след успеха с 2:1 над Ботев. Той съкрати разликата между двата отбора на 3 точки и увеличи шансовете на "... цялата новина

19:01 ч., 02.11.2014 г.
Футболистът на Черно море Тодор Паланков остана доволен от успеха на своя тим с 2:1 над Ботев в мач от 14-ия кръг на "А" група.

&quo... цялата новина

18:51 ч., 02.11.2014 г.
Полузащитникът на Ботев Мариян Огнянов проплака от лошия терен на "Тича", след загубата на "канарчетата" с 1:2 от Черно море... цялата новина

17:31 ч., 02.11.2014 г.
"Изиграхме един от най-добрите си мачове. Резултатът не отговаря на показаното на терена, но съм доволен", заяви старши-треньорът на Ч... цялата новина

16:28 ч., 02.11.2014 г.
Отборът на Ботев загуби визитата си на Черно море с 1:2 в среща от 14-ия кръг на "А" група. Победата на варненци дойде след голове на ... цялата новина

09:11 ч., 02.11.2014 г.
Извънредни премии са обещали шефовете на "Ботев" (Пловдив) преди двубоя срещу Черно море днес. "Стандарт" твърди, че босовет... цялата новина

09:03 ч., 02.11.2014 г.
Отборът на Черно море приема Ботев (Пловдив) в мач от 14-ия кръг на "А" група. Двубоят на стадион "Тича" започва в 14:30 часа.

В Бот... цялата новина

09:19 ч., 01.11.2014 г.
Изпълнителният директор на Ботев Пловдив Тервел Златев заяви, че мястото на тима е в Топ 6.

"Ботев е клуб, който заслужава да е в първата... цялата новина

16:21 ч., 31.10.2014 г.
Едно занимание проведоха днес играчите на Черно море, като част от подготовката си за предстоящото домакинство на Ботев Пд.

... цялата новина

10:46 ч., 31.10.2014 г.
Отборът на "Ботев" замина на двудневен лагер във Варна преди мача с "Черно море" от 14-ия кръг в първенството. В разширения ... цялата новина

09:56 ч., 31.10.2014 г.
Халфът Мариян Огнянов стресна лагера на Ботев (Пловдив) вчера. Бившият футболист на Левски е с оток в прасеца от дербито с Локомотив (Пловдив) з... цялата новина

09:51 ч., 31.10.2014 г.
"Това, с което разполагаме, с него ще се оправяме. Наистина Симеон Райков и някои измежду Слави Сталев и Георги Божилов ще попаднат в група... цялата новина

17:15 ч., 30.10.2014 г.
Всички доскоро контузени футболисти на "Черно море" тренират наравно със съотборниците си. Заниманието се проведе на стадион "Мла... цялата новина

11:51 ч., 30.10.2014 г.
След направена рентгенова снимка се разбра, че Симеон Райков е по-добре и вече се подготвя наравно с останалите футболисти на Черно море.

14:02 ч., 29.10.2014 г.
Отборът на "Ботев" поднови тренировки след гостуването си на "Локомотив" Пд в първия осминафинален сблъсък в турнира за наци... цялата новина

Момчета, не сме приключили още! У дома трябва да играем още по-добре!
Чико: Преди финала на 15 май фенове на Ботев ми показваха по 4-5 пръста, но тогава затворихме устите на половин Пловдив
След 1:8 от Септември, юношите на Ботев паднаха и от Славия
Легендарен отбор от Бундеслигата следи играч на Локо! От "Лаута" искат 3 млн. евро