Спортните новини: Днес (14) | Вчера (18)
ТЕМА: Литекс - Локо Пд (09.04.14)

Футболистите на Локомотив (Пд) нямаха почивен ден след вчерашния двубой срещу Литекс. Днес сутринта черно-белите проведоха тренировка, която заради силния дъжд се състоя на маломерния изкуствен терен на Лаута. Футболистите, които играха в Ловеч, бяха подложени на облекчен режим, след което направиха възстановяване. Нит...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 8
19:12 ч., 09.04.2014 г.
"През първото полувреме седяхме добре, имахме шансове и за гол. През втората част получихме нелеп гол от статично положение и оттам рухнахм... цялата новина

19:09 ч., 09.04.2014 г.
"Липсваше ни агресия през първото полувреме, разхождахме се на терена. Не играхме играта, която трябва да играе отбор като Литекс. Така беш... цялата новина

18:51 ч., 09.04.2014 г.
Литекс разгроми с 3:0 гостуващия Локомотив в мач от 32-ия междинен кръг на "А" група. Головете за "оранжевите" вкараха ... цялата новина

14:14 ч., 08.04.2014 г.
Треньорът на Локомотив (Пд) Александър Станков определи група от 19 футболисти за предстоящия мач срещу Литекс. Двубоят от 32-ия кръг на "А"... цялата новина

12:40 ч., 08.04.2014 г.
Старши-треньорът на Локомотив Александър Станков включи юношата на клуба Айкут Янъков в групата за предстоящия мач от 31-ия междинен кръг на &qu... цялата новина

09:31 ч., 08.04.2014 г.
Старши треньорът на Локомотив Пловдив Александър Станков пропусна вчерашната тренировка на тима, съобщава "Тема спорт". Тя бе водена о... цялата новина

20:29 ч., 07.04.2014 г.
Започна записването на фенове на Локо за екскурзия до Ловеч, където в сряда от 17.00 часа ще се изиграе междинният кръг от първенството на "... цялата новина

Спартак гостува на отбор, който трудно победи в Пловдив
Дубълът на Локо се мести на стадион "Пловдив"
Феновете на Ботев обявиха събраните средства за глобата на Попето
Капитанът на младежите, който накара Пловдив да се гордее
9 победи и 6 равенства! Няма друг наш отбор, който да играе толкова успешно срещу Лудогорец