Спортните новини: Днес (2) | Вчера (27)
ТЕМА: ЦСКА - Ботев Пд (10.04.14)

Ботев загуби с 2:0 гостуването си на ЦСКА в София. Двата отбора изиграха посредствен мач в който чистите голови положения бяха малко.

Преди почивката двата отбора стъпиха здраво в мача, но двубоят изобилстваше с единоборства а чисто футболните му достойнства бяха малко.

Второто полувреме започна далеч по-д...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 15
14:05 ч., 11.04.2014 г.
Бранителят на ЦСКА Джаксън Менди отново привлече вниманието, след като публикува така популярното напоследък "селфи" в една от социалните м... цялата новина

12:12 ч., 11.04.2014 г.
Футболистите от представителният тим на Ботев получиха почивен ден след загубата с 0:2 от ЦСКА. Наставникът на "канарите" Станимир Сто... цялата новина

09:59 ч., 11.04.2014 г.
Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов бе доволен от победата на тима му над Ботев (Пловдив) с 2:0. "Проведохме мача като по ноти. Единствената ... цялата новина

21:51 ч., 10.04.2014 г.
Старши треньорът на Ботев Пловдив Станимир Стоилов заяви след загубата от ЦСКА с 0:2, че поражението от "червените" е "разочарова... цялата новина

09:45 ч., 10.04.2014 г.
ЦСКА и Ботев (Пловдив) ще се изправят един срещу друг във второто голямо дерби от 32-ия кръг на "А" група. Двубоят на стадион "Бъ... цялата новина

14:16 ч., 09.04.2014 г.
"Очаквам интересен и оспорван мач. Видно е, че отборът на ЦСКА е в подем, те имат сериозни изпълнители. Ботев обаче трябва да търси собстве... цялата новина

09:35 ч., 09.04.2014 г.
Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов вече е наясно със стартовите 11, които ще започнат мача с Ботев утре от 19:30 часа на "Българска а... цялата новина

09:33 ч., 09.04.2014 г.
Румънският защитник на Ботев (Пловдив) Серджан Лукин ще се завърне в състава за предстоящото гостуване на ЦСКА в четвъртък, съобщава "7 дни спор... цялата новина

15:30 ч., 08.04.2014 г.
Старши-треньорът на Ботев Пловдив Станимир Стоилов ще даде пресконференция преди гостуването на ЦСКА. Брифингът е с начален час 13:30 и ще се пр... цялата новина

09:55 ч., 08.04.2014 г.
Един от основните футболисти на пловдивския Ботев е под въпрос за предстоящото гостуване на ЦСКА, съобщава "Меридиан мач". Това е националъ... цялата новина

20:04 ч., 07.04.2014 г.
Футболистите на Ботев не получиха почивка след победата над Литекс. "Канарчетата" започнаха новата седмица с тренировка в понеделник с... цялата новина

20:30 ч., 06.04.2014 г.
"Играхме добре и спечелихме три точки, което е важно за нашето класиране в таблицата. Радвам се, че вкарах два гола. Сега имаме по-добри ша... цялата новина

16:31 ч., 04.04.2014 г.
Билетите за гостуването на Ботев на ЦСКА, в двубоя от междинния 32-и кръг на първенството, ще бъдат пуснати в продажба в събота във фен-магазина... цялата новина

09:39 ч., 03.04.2014 г.
ЦСКА ще поиска от Ботев (Пловдив) и СТК към БФС промяна на часа на мача между двата отбора. Срещата е от 32-ия кръг и по програма трябва да се и... цялата новина

Момчета, не сме приключили още! У дома трябва да играем още по-добре!
Чико: Преди финала на 15 май фенове на Ботев ми показваха по 4-5 пръста, но тогава затворихме устите на половин Пловдив
След 1:8 от Септември, юношите на Ботев паднаха и от Славия
Легендарен отбор от Бундеслигата следи играч на Локо! От "Лаута" искат 3 млн. евро