виж статистика

още снимки на Красимир Кръстев

Новини свързани с Красимир Кръстев
19:45 ч., 16.02.2008 г.
Ботев Пловдив загуби играната днес контрола с Хайдук Сплит с 0:1. Единственото попадение падна през първата част, автор на което бе Габрич от до... цялата новина

17:44 ч., 12.02.2008 г.
Ботев завърши 0:0 в контрола срещу хърватския Задар от едноименния град. Съперникът на "канарчетата" заема в момента 6-то място в мест... цялата новина

18:29 ч., 09.02.2008 г.
Ботев загуби първата си контрола от подготвителния лагер в Хърватска. "Канарчетата" паднаха с минималното 0:1 от Вардар (Скопие). Един... цялата новина

16:59 ч., 01.02.2008 г.
Ботев записа четвърти успех в пет контролни срещи от зимната си подготовка. Този път "канарчетата" победиха Родопа с 3:0. Резултатът д... цялата новина

10:05 ч., 29.03.2007 г.
Футболистите Недко Миленов и Красимир Кръстев са освободени от заниманията на Ботев Пловдив заради контузии, заяви пред БТА старши треньорът на ... цялата новина

1 2 3 4 5 6 7 8

Фенове пожелаха на Уме и Мертенс "жълто-черна" купа и европейско лято на "Колежа"
Локомотив взе дербито с Ботев! "Канарчетата" с червен картон, Пепи Андреев с два гола