ФОТОФАКТ потвърди Plovdiv24.bg: Шампион с Локо няма да спира с футбола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:01 / 05.07.2018Коментари (0)4628
©
Един от героите на Локо (Пд) през последните 15-ина години - Ванчо Траянов, няма намерение да спира с футбола. 38-годишният халф, който е шампион с черно-белите от 2004 година, бе цитиран преди време от официалния сайт на Локомотив, че слага край на кариерата си.

Интересното в случая е, че това мнение бе дадено точно един ден, след като спортен вестник и Plovdiv24.bg написаха, че Траянов ще продължи да играе в отбора на Струмска слава (Радомир).

Оказахме се прави. Ванчо Траянов игра снощи именно за Струмска слава срещу отбора на АБФ (Асоциацията на българските футболисти), съставен от свободни агенти. Контролата завърши 1:1 и се състоя на стадиона в Белица.

Освен това официалната страница на Струмска слава във Фейсбук съобщи, че Ванчо Траянов е първото ново попълнение в тима за новия сезон.

Траянов бе титуляр за Струмска слава, а тимът му откри резултата в 27-ата минута чрез Борислав Николов. Това стана след остро центриране от левия фланг, при което вратарят Стоян Деспотов изби топката, но при добавката Николов опъна мрежата за 0:1.

В 45-ата минута тимът на свободните агенти стигна до равенство в резултата. Евгени Гроздин напредна по лявото крило и центрира към Цветомир Вачев, който с хубав плътен удар простреля вратаря Драгомир Петков за 1:1.

От трибуните мача изгледа легендата на родния футбол Андрей Желязков, а на стадиона в Белица имаше и представители на отбори, които в момента са на подготовка в Банско.