Спартак падна в Бургас
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:27 / 21.09.2015Коментари (0)3194
©
Спартак загуби с 2:0 гостуването на Черноморец в Бургас в среща от 7-ия кръг на Югоизточната "В" група. Това бе поредно поражение за спартаклии, което поставя отбора в едно изключително незавидно положение.

Първото полувреме премина с поделено владеене на топката, като Спартак се отчете с 3 чисти положения за гол, докато домакините почти нямаха такова на своята сметка. Голям пропуск в края на първата част направи Атанас Паскалев, който останал сам срещу вратаря на домакините шутира покрай гредата. Така тази част завърши при нулево равенство.

През второто полувреме Черноморец привидно повече владееше топката, но мачът отново вървеше равностойно. Така се стигна и до 70-ата минута, когато домакините съумяха да открият резултата в своя полза - 1:0. Спартак се опита да промени развоя на срещата, но в 78-ата минута главният съдия отсъди една изключително спорна дузпа в полза на Черноморец. След нейното изпълнение резултатът вече стана 2:0. До края повече голове не паднаха.

Спартак: Петър Начев, Александър Драшков, Николай Христозов, Б.Бисероф*, Костадин Бекяров, Джем Хаджи (Веселин Отман), Лъчезар Якалиев, Вахе Миракян, Михаел Пърчев (Диян Атанасов), Борис Георгиев, Атанас Паскалев (Георги Саватинов)

След тази среща Спартак вече има инкасирани 4 поредни загуби без отборът да е отбелязал гол. В следващия 8-и кръг "гладиаторите" приемат на 26 септември тима на Димитровград. Точките тук са задължителни и играчите ще направят всичко по силите си, за да вземат максималния брой.

Шефът на Несебър: Съдията помагаше на Спартак, беше дошъл да ни заколи!