Локо удари Черно море във Варна
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:18 / 26.05.2015Коментари (24)6737
Локо победи с 1:2 Черно море като гост във Варна, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това бе последен мач за сезона за "смърфовете", докато "моряците" в събота се изравят срещу Левски, във финална среща т турнира за Купата на България.

Отборът на Черно море в днешния двубой бе изграден предимно от млади футболисти. На повечето титуляри бе дадена почивка преди финала.

Логично пловдивчани бяха по-активни на терена и организираха редица опасни атаки преди почивката. Май-активен в редиците на Локо бе Бирсент Карагерен, който на няколко пъти пробива опасно към Китанов.

Локомотив откри именно след атака на Карагерен. Младокът проби, топката му бе избита и Де Врийзе с техничен удар откри резултата.

След почивката Морето изравни след хубав удар от въздуха на Даниел Георгиев.

След това Локомотив отново се активизира и заигра за Мартин Камбуров, който се бори за голмайсторския приз. Камбуров обаче не успя да се разпише.

Все пак Локомотив стигна до победно попадени. То бе дело на Карагерен, който проби и с хубав удар реализира за 2:1.