Локо падна минимално от Левски
Автор: Екип Plovdiv24.bg 21:50 / 22.05.2015Коментари (47)10224
Локо загуби с минималното 0:1 домакинството си на Левски, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Единственото попадение в двубоя реализира Владимир Гаджев.

Двата отбора изиграха добро и равностойно първо полувреме. Демонстрираха открит футбол и организираха няколко опасни атаки пред двете врати.

Най-доброто положение преди почивката пропиля Антонио Аниете, който с хубав финт се освободи от защитник на Локомотив и се озова сам срещу Скорчев, но вратарят спаси изстрела му.

Така двата отбора се оттеглиха без гол на полувремето.

В 51-та минута почти сигурен гол на Локомотив бе спрян. Ласиман изведе Камбуров перфектно сам срещу вратаря на Левски, нападателят бе дублиран от Дани Кики и двамата изскочиха сами срещу стража на гостите, но съдиите спряха атаката заради несъществуваща засада.

6 минути по-късно Дани Кики направи страхотен пробив, премина през трима в "синьо" и стреля добре, но вратарят на Ботев спаси.

В ответната атака Гаджев проби от дясно и с хубав, примерен удар направи Скорчев безпомощен за 0:1.

След попаднието играта на "черно-белите" понижи леко качеството си и "смърфовете" трудно организираха опасни нападения. Такива не липсваха, но те не успяха да доведат до изравнително попадение.

Локомотив: Теодор Скорчев, Мартин Сечков, Здравко Илиев, Радослав Димитров, Йоан Ласиман, Бирсент Карагерен (Александър Якимов), Христо Стамов, Ванчо Траянов, Георги Вълчев, Мартин Камбуров, Дани Кики