Локомотив и Созопол си разделиха по полувреме за 1:1
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:05 / 28.01.2015Коментари (22)7506
Локомотив и Созопол си разделиха по полувреме за 1:1 в контролна среща, играна в Черноземен, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Спас Делев откри резултата още в 8-та минута след извеждащ пас на Ванчо Траянов и останал сам очи в очи с вратаря на символичните гости.

В 25-ата минута Делев отново вкара коженото кълбо във вратата след пас на Камбуров, но реферът отмени попадението заради засада.

В края на полувремето Локо можеше да вкара втори гол, но ударът от фаул на Камбуров срещна напречната греда.

През второто полувреме Христо Колев-Бащата пусна нов състав, което се отрази на играта. В 66-ата минута Васил Тачев се възползва от грешка на Господинов и вкара за крайното 1-1.

През втората част отборът на Созопол стоеше по-добре на терена.

Състав на Локомотив (първо полувреме): Скорчев, Дяков, Грънчов, Дишлиев, Илиев, Де Врийзе, Делев, Карагарен, Камбуров, Траянов, Сандански

Състав (второ полувреме): Господинов, Стамов, Молдованов, Горанов, Филипов, Вълчев, Бурабия, Наков, Януков, Костадинов и Кики