Локо Пд загуби дербито на наводнения терен в "Надежда"
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:00 / 15.09.2014Коментари (109)12001
©
Локомотив Пловдив загуби "железничарското" дерби срещу съименниците си от София на наводнения терен в "Надежда. Възпитаниците на Неделчо Матушев отстъпиха с 0:2 от Локо Сф в последен мач от 8-ия кръг на "А" група.

Футбол в столицата през първата част нямаше, тъй като минути след първия съдийски сигнал на Станислав Ставров заваля проливен дъжд, а реферът вместо да прекъсне срещата реши да тормози играчите да се мъчат в локвите.

Домакините се възползваха от ситуацията и в 13-ата минута успяха да поведат. Владислав Романов се възползва от лошо избита от Йордан Господинов топка и довкара в опразнената врата.

Втората част започна по-късно, тъй като от щаба на домакините се опитаха да направят всичко възможно да пригодят терена за по-добра игра.

В

©
Футбол или водна топка се играе в "железничарското" дерби?
56-ата минута Евертон Джилио-Том можеше да реши двубоя с хубав удар от около 20 метра, но този път Господинов се намеси добре и се справи със ситуацията.

Ламжед Шехуди сложи точка на спора 10 минути преди края. Група колективна грешка в защитата на пловдивчани позволи на тунизиеца да навлезе в наказателното поле и със силен удар с левачката оплете коженото кълбо за крайното 2:0.

Локо Сф - Локо Пд 2:0
1:0 Романов 13'
2:0 Шехуди 80'

Локо Сф: Митрев, Трефанов, Ренджелович, Бранеков, Рейш, Иво Иванов, Том (Тодоров), Романов, Ливраменто (Гаджев), Генов (Траянов), Шехуди

Локо Пд: Господинов, Филипов, Грънчов, Молдованов, Дяков, Сандански, Траянов, Наков (Костадинов), Кики, Якимов, Камбуров

+2

Кво става потници? Пак ни биха и така ще е до края. Ама вие си пейте, защото в празните ви глави ултрасите са по-важни от отбора. Това, което направихте с Локомотив, а именно да разцепите локомотивската общност и в последствие да ликвидирате отбора прилича на мокра поръчка спусната и платена от вън. Вие не сте локомотивци.
+3

Още след вкарването на първия голе се изсипа такъв дъжд че мача трябваше да бъде прекратен.Макар и да спря условията за футбол бяха рискови.Но на тези условия играха и играчите на софиянци.Загубата е реална.Зъбар и кебапчия стават за управление на фен клуб,но за управление на футболен отбор и дума не може да става.Това не е да правиш чене или да обръщаш кюфтета.
Защо нямате тема за избора на генерален секретар на ООН?
на 16.09.2014 г.
+4

"Оставка, долу.." Къде бяхте вие, когато потниците направиха преврата и взеха властта в клуба? Защо не им излязохте насреща и да протестирате, да се сбиете ако трябва? Крихте се тогава, сега искате оставки. С искане - няма да стане - направете като тях - вземете насила властта от потниците! Това разбирам аз работа, а не тук във форумите.
+3

Оставка!Оставка! Срам!Това не моето Локо.Това не са мъже, а нежни женички.Като Нежния-мъж на място.Смешници!А потниците пеят ли ..пеят.Малоумни песни, като папагали.Сигурно изпадане!И сега ли Коко е виновен?Много слаб треньор!Мамините душички не знаят ли как се играе на такъв стадион?Черно-бели баби и путьовци.Всички вън-от Думанов, Нежния -до Мамините футболистчета.Това не може да бъде моят Локомотив.До края на сезона няма да вземем точка.Не сме вкарвали гол от не знам кога си.Матушев веднага да бъде сменен.Треньор да стане великия зъболекар Коце Думанов.А Зума да каже в коя година ще имаме победа.Бесен съм и така повече не може да продължава.Оправданията, че няма пари няма, са смешни и жалки.А дух има ли ?А воля за победа?Берое, Ботев ще ни разпорят с тази наша игра.А малоумните потници пеят ..ли пеят /Винаги с вас/ Е аз не съм като вас,аз не съм от Вас.
-5

Всичко стана заради игрището,иначе тея помяри ги мачкахме.Те са същите като жълтите въздух под налягане.
+5

Моето мнение е, че на такова блато няма как да се играе. Съдията трябваше да прекрати мача. За съжаление както обикновено БФС прецаква отборите на Пловдив.
+3

Май не четете какво съм написал!Аз ли наводних терена или някой от ръководството?На нашия мач с Локо Сф можеше ли някой да спре дъжда?От мненията на треньора и някои фенове излиза,че на такъв терен футбол не може да се играе?!Т.е. ние играхме футбол а Локо Сф не играха и ни биха с 2:0 без футбол?Терена е оправдание,на слабост,не на възможност!Как по-добре да се изразя?
+2

Вън потниците от ЛОКОМОТИВ Пловдив,Вие сте позор за града ни !
+7

Когато наводнихте картофената си нива всичко беше ОК, сега ревете като ученички... Всичко се връща!
+3

Да играеш на такъв терен е престъпление!Това е опасно за здравето на играчите,но в крайна сметка какъвто е за тях,такъв е и за нас.Фактора домакинство го няма в този мач,но още в началото си личи,че играем със страх.Данчо колкото и да ни е спасявал,двойно повече сме губили мачове заради него,а арогантното отношоние няма да го коментирам!Преди мача коментаторите направиха анализ на защитата която не е трагична,но постройката е ужасна!Не е нормално с 5 защитници срещу двама нападатели да ни вкарат голове и то поне 5 гола са отбелязани по този начин?!В началото си казвахме,че целта е оставане в групата и когато тръгнеш с такава цел-каква мотивация имат играчите?Футболистите на Локо Сф не са взимали заплати,нямат подготовка,но излизат и бият,а нашите се уплашиха от водата?!Целта-оставане в групата е много грозна,а още по-грозното в случая е,че нашите футболисти не правят нищо за промяната на статуса!Аз си давам сметка,че нямаме супер селекция,но поне да върнем онова настроение от първите мачове с Левски,Славия и Хасково!Къде отиде това настроение?Къде е хъса?Къде е битката?Като приемаш ролята на аутсайдер-така ще е!И защото почти винаги се заяждаме с Ботев...ще обърна внимание на Вуцов-да този човек сигурно повече се изпотява от Веселин Маринов,но човека има хъс и желание за работа!Тази енергия я предава на играчите и от там се получават доста добри резултати,дори бих казал,че в момента играят много по-добре отколкото с милионната селекция на Мъри!Ето това иска да вижда всеки фен!Нали така?Желание за победа,нищо повече!

ПФК Локомотив с призив към феновете за дербито срещу Лудогорец
Дубълът на Локо се мести на стадион "Пловдив"
9 победи и 6 равенства! Няма друг наш отбор, който да играе толкова успешно срещу Лудогорец