Локо губи на полувремето на наводнения терен в "Надежда"
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:58 / 15.09.2014Коментари (9)2436
©
Пловдивският Локомотив губи с 0:1 на почивката от съименника си от София на наводнения терен в "Надежда".

Футбол в столицата през първата част нямаше, тъй като минути след първия съдийски сигнал на Станислав Ставров заваля проливен дъжд в столицата, а реферът вместо да прекъсне срещата реши да тормози играчите да се мъчат в локвите.

Единственото попадение до момента реализира Романов, който се възползва от лошо избита от Йордан Господинов топка и довкара в опразнената врата.

Втората част ще започне по-късно. Причината за това е, че от щаба на домакините ще се опитат да направят всичко възможно да пригодят терена за по-добра игра.

-1

Съдията трябваше да прекрати двубоя.Теренът беше наводнен и двата отбора не успяха да сътворят нищо смислено
Защо нямате тема за избора на генерален секретар на ООН?
на 15.09.2014 г.
+2

Ся, с Берое какво ще правите?:D:D:D Дано пак завали, а? :D:D:D
+4

Коко ,връщай съ! Аман-заман само с теб сми отбор. Саде Локо , саде Коко, саде юруууууш!
+2

трагедията е пълна...никои не играе без пари , благодарим ви "НОВАТОРИ" , направихте така че следващия мач на Лаута да има още по малко публика и от мачовете при коко , отказвате много хора с много бързи темпове ...само с бомби , ругатни и стоики пред телевизията не става ...ПАЛЯЧОВСКА РАБОТА ...ТРАГЕДИЯ
+1

Останаха ви още 9 точки да вземете и сте преизпълнили плана :)
+2

Какво ревете бе? Каквото за едните - такова и за другите. Ако не беше дъжда - досега отивахте на 4-5 гола, мангали! Ай, честито - 2:0. Б група..
Нищо не пишете - днес в Пловдив, в спортната зала има волейболен мач за суперкупата на България.
+6

От щаба на неградските са искали да доиграят мача, защото потниците нямали пари "в момента" за хотел :-))
+7

То и да не е наводнен пак ше губи. Саде Локо ,ама с Коко! айди юрууууууш!
+7

Камбурчето искал мача да се доиграе! Накрая да не се оправдава с наводнен терен? Предполага се че Данчо трябва да пусне още голове.

Радост на "Лаута"! Капитанът на Локомотив подписа нов договор
Черно море се надъхва за мача с Локо
Синът на Кривия отново тренира с мъжете на Локо, отлична новина за Евандро
Фенклубът на Локо към Хоркаш: Ела на стадиона, за да получиш изпращането, което заслужаваш!
Зума разказа за оферта от 3 млн. долара от Юве и за гол от 40 метра срещу вратар №1 в света