Спортните новини: Днес (0) | Вчера (26)
Всички новини за: 30 август 2014 г. « 29.08.2014 | 31.08.2014 »
22:57 / 30.08.2014
"Нашият тим игра много добре, но с две статични положения ЦСКА реши мач", заяви дебютиралият за Локомотив Янко Сандански.

"Аз много... цялата новина

22:50 / 30.08.2014
"Не искам да коментирам физическата подготовка. Мисля, че вкарахме повече скорост второто полувреме, и направихме необходимото да победим. ... цялата новина

22:44 / 30.08.2014
Топли ме това посрещане - голямо благодаря към хората. Това каза легендата на Аян Садъков, който страда от амиотрофична латерална склероза, след... цялата новина

22:39 / 30.08.2014
Треньорът на Локомотив Неделчо Матушев заяви, че класата на ЦСКА при статичните положения се оказала решаваща за загубата на неговия тим с 0:3 н... цялата новина

22:33 / 30.08.2014
Наставникът на Стойчо Младенов бе много доволен от победата с 3:0 срещу Локомотив.

"Искам да поздравя Неделчо Матушев за отличната работа... цялата новина

22:05 / 30.08.2014
Треньорът на Хасково Димчо Ненов даде обяснение за домакинската загуба с 1:2 от Ботев. Той заяви още, че това е бил най-слабият домакински мач н... цялата новина

22:01 / 30.08.2014
Треньорът на Ботев Велислав Вуцов бе много доволен от победата на "канарчетата" над Хасково с 2:1 като гост.

"Важен мач, който ... цялата новина

21:55 / 30.08.2014
Отборът на Локомотив загуби с 0:3 домакинството си на ЦСКА в мач от 7-ия кръг на "А" група, игран на "Лаута". Така &quo... цялата новина

19:52 / 30.08.2014
Ботев започна по-добре и агресивно двубоя. Още в първите минути "канарчетата" започнаха да организират атаки, докато домакините им от ... цялата новина

09:23 / 30.08.2014
Националът Тодор Не­делев поднови трениров­ки с германския елитен "Майнц 05". Офанзивният футбо­лист пропусна началото на сезона заради тра... цялата новина

09:16 / 30.08.2014
Треньорът на Локомотив Неделчо Матушев ще търси краен успех в дербито срещу ЦСКА със схема - фалшива деветка. Капитанът на Локомотив Дани Кики щ... цялата новина

09:15 / 30.08.2014
Хасково приема набралия скорост отбор на Ботев (Пд) в мач, който може да се окаже последен за треньора на новаците Димчо Ненов. Ръководството на... цялата новина

09:02 / 30.08.2014
Старши треньорът на Хасково Димчо Ненов ще може да избере най-добрите от своите футболисти, тъй като всички са здрави и са на линия за днешния м... цялата новина

08:59 / 30.08.2014
Дошлият на проби в Ботев португалец Вашко Фернандеш ще бъде освободен. Старши треньорът на Ботев Велислав Вуцов не е одобрил защитника.

Днешни... цялата новина

08:55 / 30.08.2014
Халфът на Ботев (Пд) Томаш Иршак почти сигурно остава в клуба, твърди "Меридиан Мач". Халфът на 90% е склонен да намали месечното си в... цялата новина

08:49 / 30.08.2014
Изпълнителният директор на Локомотив (София) Георги Марков разясни защо Спас Делев не е подписал с клуба. както е известно, нападателят предпоче... цялата новина

08:38 / 30.08.2014
Григор Димитров се класира за третия кръг на последния за годината турнир от Големия шлем US Open след 89 минути игра.