Ботев изпусна точка от Вихрен
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:31 / 18.11.2006Коментари (228)4589
©
Ботев изпусна шанс за първа точка като гост от три месеца, след като удържаше 0:0 до 88-мата минута срещу Вихрен в Сандански.

"Канарчетата" отидоха в Сандански без лидерите си Лилчо Арсов и Костадин Видолов, но въпреки това бяха равностойни на Вихрен през по-голямата част от мача. След като изиграха доста ялово първото полувреме, след почивката играчите на Светослав Гърков се активизираха и имаха няколко възможности за гол. Въпреки това, в последните минути жълто-черните отново се върнаха в задни позиции и бранеха точката.

Късметът обаче обърна гръб на Ботев и две минути преди края на мача след разбъркване в наказателното поле Славчо Георгиевски вкара за 1:0. "Канарчетата" нямаха време да връщат гола и така мачът завърши с победа за Вихрен и поредно разочарование извън Пловдив за Ботев.