Ботев падна с 1:3 в Самоков
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:18 / 23.09.2006Коментари (576)6876
©
Ботев загуби с 3:1 от Рилски Спортист в мач от седмия кръг на "А" група. Резултата за домакините откри Гемеджиев във 20-тата минута. Киров вкара осем минути по-късно за 2:0. В 35-та минута Анастас Петров успя да върне надеждите на 250-те фена на "канарчетата", които събориха оградата на трибуните, за да наблюдават мача, спестявайки си космическите за такъв мач цени на билетите от 10 лева. 3 минути по-късно, обаче Борислав Караматев получи втори жълт картон и напусна преждевременно.
През второто полувреме с 10 човека, Ботев не успяха да изравнят, а дори в 56-тата минута Костадинов направи 3:1.
С тази загуба Ботев продължават да нямат победа като гост и показват различни лица у дома и навън.

Подробности, обзор на мача и снимки очаквайте в понеделник във втория брой на вестник "Пловдив спорт".

try na dva
на 29.09.2006 г.
0

kak e tri ? Mnogo li boli? neka da ti e vatre !
Aнонимен
на 28.09.2006 г.
0

CSKA ne uspq da obreje povtorno Be6ikta6 ama vas 6te vi se reje celiq djuner i 6te go postavqt na to4noto mu mqsto-pravo v jaltiq kladenec ili nakratko v adjisanskiq ГЪЗ