Спортните новини: Днес (16) | Вчера (21)
Всички новини за: 19 април 2015 г. « 18.04.2015 | 20.04.2015 »
19:41 / 19.04.2015
Марица (Пловдив) спечели Купа България по волейбол! Във финала пловдивчанки победиха с 3:2 (25:21, 16:25, 25:20, 25:27, 15:12 ) Левски (София). ... цялата новина

19:07 / 19.04.2015
Отборът на Виктория Волей картотекира още един играч за финалния турнир за Купата на България, съобщава BGvolleyball.com. За пловдивчани ще може... цялата новина

16:52 / 19.04.2015
Бившият нападател на Бразилия Пауло Сезар разкри пред френския вестник L'Equipe, че е продал златния си медал от Световното първенство през ... цялата новина

15:23 / 19.04.2015
Международния тенис турнир за юноши и девойки до 18 г. отново показа, че подпомага младите състезатели по пътя към големия тенис и е важна крачк... цялата новина

14:41 / 19.04.2015
Още двама футболисти на Ботев получиха контузии. Това стана ясно на днешната възстановителна тренировка на тима.

Защитникът Филип Филипов е п... цялата новина

14:27 / 19.04.2015
В съботния почивен ден стотици пловдивчани отбелязаха по достоен начин световния ден на спортното предизвикателство. В този ден милиони хора по ... цялата новина

14:06 / 19.04.2015
Нина Рангелова покри норматив "Б" и на 100 метра свободен стил за олимпийските игри в Рио, съобщава Българска федерация по плуване на ... цялата новина

14:01 / 19.04.2015
Отборът на Локомотив постигна изразителна победа с 4:1 над Лудогорец в среща от Елитна юношеска група до 17 години.

13:50 / 19.04.2015
Футболистите на представителния отбор на Марица излязоха с обща декларация.

Plovdiv24.bg публикува матер... цялата новина

13:08 / 19.04.2015
Финалният мач за Купа България по волейбол между женските отбори на Левски (София) и Марица (Пловдив), който ще се играе днес, неделя, 19 април,... цялата новина

12:26 / 19.04.2015
Народният представител от ПП ГЕРБ Здравко Димитров даде старт на бягането за здраве на Гребната база. Вече близо година на гребния канал всяка н... цялата новина

12:04 / 19.04.2015
Левски ще се опита да се възползва от финансовите трудности в Ботев, твърди "Труд". "Сините" искат да вземат няколко играчи на пл... цялата новина

11:14 / 19.04.2015
Четири български таланти заминаха днес на проби в школата на лондонския Арсенал, която е базирана в Гърция. Момчетата ще останат четири дни в ба... цялата новина

10:55 / 19.04.2015
Децата от школата на Ботев, които учат в СОУ "Климент Охридски", спечелиха пореден училищен турнир. Родените през 2001 година спечелих... цялата новина

10:45 / 19.04.2015
Бившият шеф на Ботев (Пд) Тервел Златев обяви, че няма да позволи работата му начело на клуба да бъде подценявана. Както е известно, Златев бе о... цялата новина

10:32 / 19.04.2015
Изтекъл срок на международния паспорт спрял Спас Делев за планираното пътуване за Турция, съобщава "24 часа".