Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:50 / 12.08.2006Коментари (254)5119
©
Ботев Пловдив води на Беласица с 3:1 след голов трилър на стадион Христо Ботев.

Двата отбора започнаха в следните състави: Ботев (Пловдив), треньор Светослав Гърков: Арсов, Божков, Василев, Минев, Караматев, Аврамов, Какалов, Виделов, Петров, Саидходжа и Гаров.
Беласица, треньор Козмановски: Манолов, Морейра, Благой Наков, Димитър Наков, Петров, Гачев, Костадинов, Маркиньос, Господинов, Дубала и Стоилов.

Автор на първото попадение стана ветеранът Костадин Видолов, който изпълни безупречно пряк свободен удар и в 11-ата минута изведе “карарчетата” напред в резултата.

Ботев удвои преднината си срещу Беласица в 27-та минута. Голмайстор за “канарчетата” е Дормушали Сайдходжа, който се възползва от уникална грешка на защитата на петричани. Така резултатът стана 2:0 за Ботев.

Бразилецът Маркиньош успя да върне едно попадение за своя отбор, след като се разписа от дузпа след половин час игра. Маркиньош бе безпогрешен от 11 метра и върна интригата в двубоя.

Ботев (Пд) отговори бързо на получения гол и отново възстанови аванса си от 2 гола в срещата срещу Беласица. Костадин Видолов отбеляза втория си гол в мача в 32-та минута от дузпа. Реферът отсъди наказателния удар за нарушение срещу Георги Какалов, а Видолов не сбърка от 11-те метра и направи резултата 3:1 за Ботев.

През второто полувреме нямаше точно попадение и резултатът от първото се запази и като краен за мача. Така "канарчетата" спечелиха първите си 3 точки за този сезон, като показаха и една добра игра. Отново звездата на мача и на "жълто-черния" тим бе Видолов, който явно и този сезон ще бъде основния плеймейкър и голмайстор.

Aнонимен
на 15.08.2006 г.
0

EI BUFERI NEDAGAVI!NE VI LI E SRAM DA PI6ETE PO NA6TE FORUMI WE OLIGOFRENI!NA VSQKADE VI POSRE6TAT S "CIGANI CIGANI" TVA ZA KVO GOVORI??IMATE 2 FRAKCIII LAINUTA FOOLS I NAPOLETANI .. I TOLKOZ S NAI VQRNATA AGITKA KOQTO SE SUSTOI OT 300-400 4OVEKA... ZA6TOTO DRUGITE SA BOLNI OT HEPATIT ZA6TO LI ? ZA6TOTO SA CIGANI!TOVA E OT MEN BOKLUCI !SHTE VI EBEM NA 26 !4ERNO-BELITE NA KURVI SINOVE DA GO DUHATE DA GO SMU4ETE SHTE VI 6IBAMEEEee!!!
taka e :)
0

Aнонимен 18:33 ч. 14.8.2006 г :)))))))) mnogo si prav priatel :)
nqko 6
NIKO 5
на 14.08.2006 г.
0

Stoqne kak e? Az sum Kolio.Na 20-ti se prebiram.I ne zabravqi samo Botev.
NIKO 5
0

Aнонимен
0

Aнонимен
0

za kvi 9 godini govori6 be hepatitno bolen,vie dve godini biahte v "B" i nie sa6to. imate 3-4 pobedi ne ste ni bili 18 pati,bati i ne6tastnite buferi.sega ve4e kato ste bez pari 6te vi vidim sledva6tite 9 godini dokade 6te ia dokarate
Aнонимен
0

Ami i Anastas i Koceto s v otbora da ne se kachite pak na 5cata?
Aнонимен
0

Националната асоциация на слепо-глухите в България навършва 9 години ... Случайност??? Съвпадение??? Чудо??? Тая цифра ДЕВЕТ много ги ядосва папагалите!!!
Aнонимен
0

Миро, ти не знам на колко си години, но аз все пак видях последната ви победа над Локото. Беше в далееееечната хууууубава 1997 година! така че скривай се някъде и чакай и се надявай!!! То друго не ви и остава!

Наказаха Керкез и двама от героите във финала, общата глоба за Ботев е 13 250 лв.
Строителите на "Колежа": Страхотно представяне и заслужена купа!
Ботев обяви маршрута на "жълто-черното" шествие
Несебър с драматичен обрат, поведе в Трета лига! Юноша на Ботев спечели дузпа за "моряците"
Балтанов пусна снимки от съблекалнята и заяви: Имам честта да вдигна две купи с Ботев!