Локо се срина на "Лаута", 2:4 срещу Монтана
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:58 / 15.04.2010Коментари (172)13245
Локо се срина у дома и загуби неочаквано с 2:4 срещу Монтана. С тази загуба "черно-белите" изключително много усложниха положението си в елита, няколко кръга преди края.

Първото полувреме започна добре за "смърфовете", които заредиха атака след атака към вратата на своите гости. "Черно-белите" доминираха тотално над своите гости, но не можаха да организират опасни голови атаки. От своя страна гостите контра-атакуваха изключително опасно.

Така се стигна до края на полувремето, когато при една опасна, бърза атака Луис Едуардо се измъкна, Бенджелюн го фаулира и съдията отсъди дузпа, гонейки френския бранител. Гостите реализираха наказателния удар, а ситуацията парализира играта на домакините, които не можаха да се отърсят до края на мача.

През второто полувреме Локо се оголи, търсейки обрата с човек по-малко, но плати скъпа цена за тази смелост. При контрите си гостите успяха да вкарат още две попадения.

В средата на полувремето Гара Дембеле върна един гол, след хубаво двойно подаване. Последваха силни минути за "смърфовете", които обаче пак не успяха да вкарат и бяха попарени с четвърти гол за Монтана.

В последната минута Дани Кики се възползва от хубав пас на Йордан Тодоров и реализира за 2:4.

Следвашия кръг на Локо предстои тежко и съдбоносно гостуване на Сливен в пряка битка за оцеляването.