Спортните новини: Днес (0) | Вчера (24)
Брестник победи Спартак с два гола за 10 минути
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:07 / 24.03.2010Коментари (6)5107
Брестник изненада Спартак Пловдив с 2:0 насред стадион Тодор Диев в дербито на Източната "Б" група. Брестничани вкараха головете си в разстояние на само 10-ина минути малко след началото на второто полувреме. Първо се разписа Петър Атанасов от дузпа, а после с точен шут от границата на наказателното поле вкара Александър Стойчев.

Спартаклии пък бяха неприятно посечени от съдията Антон Генов. Малко след като Брестник откри за 0:1, Асен Вълчев бе спънат в наказателното поле, но Генов вместо да свири дузпа, му вдигна втори жълт картон за симулация и го изгони от терена. Вратарят на гостите пък се превърна в герой, като извади няколко опасни удара.

0

Няма какво да кажа,това не е моя Спартак,незнам играчите ли толкова си могат(едва ли) или пак е играно на далавери,ей писна ми,такава бездушна игра,ба.ти и отбора и чудото,може ли така да се гаврят с феновете дето ходим на мачовете,айде дано поне оправят емблемата на автобуса както им казах,цццц.....
+2

Антон Генов - враг №1 на футбола в Пловдив! Направо кметът да го обяви за персона нон грата и полицията да го гони още на входа на града!
+5

цялата истина е че шопите искат да закрият пловдивския футбол,ама няма да стане
+4

ТОВА СА ГАДНИ КОРУМПИРАНИ КОПЕЛЕТА КО..ЛЕТА
+3

антон генов е пе*е*аст заедно с ахмед ахмед тва са най-гадните съдии и винаги са свирели срещу БОТЕВ а в последните мачове и срещи другите пловдивски отбори