Дубълът на Локо с трета поредна загуба
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:19 / 05.10.2009Коментари (3)4397
Дублиращият състав на Локомотив записа третата си поредна загуба в първенството след 0:4 срещу Левски. Мачът се игра на помощния терен на Герена и бе изгледан от изпълнителния директор на „черно-белите" Иван Петлешков. Двубоят бе сравнително равностоен до 72-ата минута, до когато резултатът бе 1:0 след попадение на Николай Димитров в 43-ата минута. От 70-ата минута „сините" бяха с човек по-малко, след като Иван Стоянов игра с ръка и логично получи втори жълт картон. Николай Димитров вкара втория си гол в 72-ата минута, а след това дойдоха силните минути за Боян Табаков. Той се разписа в 79-ата и 90-ата минути за крайното 4:0.