Иван Маринов: Локомотив вече се надига
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:10 / 04.10.2009Коментари (3)2496
Старши-треньорът на пловдивския Локомотив Иван Маринов бе доволен от играта на футболистите на тима след края на днешния двубой с Левски. Ето какво каза той след последния съдийски сигнал:

Общо взето съм доволен от играта. Първото полувреме имаше известно притеснение и известен респект от страна на нашите състезатели спрямо отбора на Левски. Голямата загуба в средата на терена беше контузията на Евертон Джилио - Том. Първото полувреме Левски имаше инициативата. За първия гол разбрах, че дузпата е била реална, не е имало засада. За втория обаче грешката беше наша - получи се неразбирателство в защитата. Радвам се, че Локомотив прояви дух и второто полувреме имахме шанс да стигнем до 3:2. Имаше ситуация с класически фал за картон и не знам защо не бе отсъден. Не съм аз човека, който трябва да коментира съдийството, но през второто полувреме беше повече в наша вреда по мое мнение неангажиращо.

Много пъти съм казвал, че в Локомотив няма игрова криза. Щом съумяхме да отбележим голове, значи Локомотив е в състояние да се изправи и да съперничи на всеки отбор в България.

Финансови проблеми в клуба няма, всичко е изчистено. Футболистите получиха заплатите през тази седмица, ще бъдат и възнаградени. След мача в Мездра трябваше да поговорим с футболистите. От тогава тренировъчния процес протича изключително спокойно, момчетата са много мотивирани. Смятам, че конкуренцията вътре в отбора е доста сериозно и можете да видите, че Локомотив вече се надига.