Локо направи 0:0 като гост на Пирин
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:47 / 28.09.2009Коментари (32)7908
Локо направи 0:0 като гост на Пирин. Срещата се игра на неутрален терен в Кюстендил. Двата отбора изиграха двуостър двубой, с няколко добри положения за гол.

Още в началните минути Димитър Илиев имаше възможност да отбележи, но пропусна. След това до края на полувремето Георги Божилов имаше възможност на няколко да обстрелва вратата, но се справи доста посредствено.

Футболистите на Пирин от своя страна на няколко пъти също имаха възможност да отбележат гол.

В края на двубоя д
© Bulphoto
вата отбора се впуснаха в двуостри атаки и можеха да отбележат. Пиринци удариха и греда, а в 80-та минута, при едно остро центриране от дясно на Дани Кики защитник на домакините върна топката на вратаря с крак и той я улови, но незнайно защо съдията не посмя да даде непряк свободен удар на метър пред голлинията на Пирин.

Силен мач за Локо направи Евертон Джилио, който бе основния мотор в средата на терена, но неговите усилия не бяха достатъчни. Засили се и стабилността в защита със завръщането на Фелисиен Сингбо.