Локо падна с 1:3 от Берое на собствен терен
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:49 / 28.08.2009Коментари (0)9334
Локомотив Пловдив изигра най-слабия си мач от началото на сезона и логично загуби с 1:3 от Берое у дома. За разлика от двубоите с Черноморец и дори ЦСКА, когато "смърфовете" показаха игра и изтърваха няколко добри положения, днес тимът на Иван Маринов не показа нищо смислено в офанзивен план. Локо излезе без нито един чист нападател и това може да послужи като оправдание, но всички халфове, с изключение на Красен Трифонов и Георги Данов на моменти, не направиха нищо, за да застрашат вратата на Берое. Единствената възможност за гол бе няколко минути преди края на мача, когато Данов овладя една топка на 5-6 метра пред вратата на гостите, но би в аут. Чак в 90-та минута Деян Комленович вкара почетен гол.

Като цяло двубоят бе ужасно скучен и слаб за нивото на "А" група. Берое успя да открие в41- минута с гол на Локо Искрен Писаров. "Смърфовете" можеше да изравнят след като вратаря на Берое изтърва топката след центриране на Мартин Сечков, но стражът успя да я захлупи преди голлинията. Първото полувреме завърши при 0:1. В края имаше спорна ситуация, когато Даксон Да Силва нахлу отдясно и бе дръпнат за фланелката от защитник на Берое, но съдията вместо да отсъди пряк свооден удар, реши да покаже жълт картон за симулаия на бразилеца.

Второто полувреме бе също толкова скучно, въпреки че паднаха три гола. Първо Берое вкара втори гол в самото начало на полувремето с точно попадение на Георги Андонов, решавайки в общи линии крайния изход. 20-ина минути преди края падна и трети гол, автор на който бе отново Андонов. Чак в последните 15-ина минути Георги Данов отправи два опасни удара, но не успя да вкара. Единствното попадение за домакините дойде в 90-тата минута, когато Деян Комленович отбеляза, но то не бе резултат от някаква добра коминация, а след техничен удар от негова страна от 25 метра.