Весо Марчев и Христиан Попов в групата за Черно Море
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:39 / 24.08.2009Коментари (0)3961
Старши треньорът на Локомотив Иван Маринов направи две промени в групата от 18 футболисти в сравнение с предишния двубой срещу Черноморец в Бургас. От състава за мача с Черно море отпаднаха Емил Стоев - Бадема и Георги Бъчваров. На тяхно място Маринов включи талантливите юноши Веселин Марчев и Христиан Попов. Веднага след вчерашното следобедно занимание отборът замина на режим в хотел „Империал". Сблъсъкът с варненци е днес от 18,00 часа и ще бъде предаван пряко по Ринг.

Ето и пълната група от 18 футболисти за мача с Черно море:

Кирил Акалски, Стоян Ставрев, Георги Мечечиев, Фелисиен Сингбо, Людмил Николов, Мартин Сечков, Петър Кюмюрджиев, Ангел Йошев, Дани Кики, Милан Милутинович, Деян Комленович, Евертон Джилио - Том, Даксон да Силва, Красен Трифонов, Веселин Марчев, Христиан Попов, Димитър Илиев и Георги Данов.

В същото време в Етрополе възпитаниците на Георги Славов, които бранят честта на Локомотив в елитната юношеска група, паднаха злощастно с 2:3 от домакините. "Смърфовете" поведоха с 2:0 до 6-ата минута след голове на Садъков - младши от дузпа и на Борис Бисеров. Въпреки комфортната преднина и чудесното начало „черно-белите" допуснаха фатални грешки в защита, които бяха причината до 15-ата минута резултатът да бъде изравнен. В 21-ата минута пълният обрат бе факт и съставът на Етрополе поведе с 3:2, като при този резултат прозвуча и последния съдийски сигнал на мача. 20 минути преди него обаче Садъков - младши получи втори жълт картон и остави своите съотборници с човек по-малко.