Спортните новини: Днес (10) | Вчера (19)
Всички новини за: 02 май 2016 г. « 01.05.2016 | 03.05.2016 »
22:44 / 02.05.2016
15 отбора са подали заявка за участие в новата "А" група от следващия сезон, съобщи източник от БФС, цитиран от "24 часа".... цялата новина

22:35 / 02.05.2016
Отборът на Ботев (Пд) поднови тренировки след двудневната пауза, последвала домакинското равенство с Пирин (2:2).

Днес &quo... цялата новина

17:35 / 02.05.2016
Главният скаут на английския клуб Брайтън - Марк Андерсън, ще присъства на утрешния финал за Купата на БФС при юношите (младша възраст, родени 2... цялата новина

17:03 / 02.05.2016
На кортовете на ТК "Локо 98" в комплекс "Локомотив" в пловдивския парк Лаута се изиграха финалните срещи на държавния турнир по т... цялата новина

13:12 / 02.05.2016
Пловдивчанката Александрина Найденова направи скок от 38 места нагоре в световната ранглиста по тенис на двойки, провери Plovdiv24.bg. 24... цялата новина

12:53 / 02.05.2016
Сандро Базадзе от Грузия спечели златния медал на сабя (мъже) от европейския шампионат по фехтовка до 23 години, който се провежда в момента в П... цялата новина

10:52 / 02.05.2016
14-годишната пловдивчанка Виктория Радева зае второ място в крайното класиране на международния шахматен турнир до 18 години, който се проведе в... цялата новина

10:27 / 02.05.2016
Пловдивският баскетболен съдия Мартин Хорозов се справи перфектно с ръководенето на финала за Купата на ФИБА-Европа, който се игра снощи пред 49... цялата новина

09:36 / 02.05.2016
Българската звезда в професионалния бокса Кубрат Пулев не пропусна да "захапе" съперника си Дерек Чисора, седмица преди битката между ... цялата новина

09:22 / 02.05.2016
Шестима възпитаници на Виктория Волей (Пловдив) започват от днес подготовка с мъжкия национален отбор на България по волейбол.